Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

На Луганщині вироблятимуть «африканське пальне»

Луганська область планує виробляти дизельне пальне і бензин з вугілля за технологією фірми з ПАР. Про це повідомив голова обласної адміністрації Олексій Данилов.
«Ми зараз готуємо обгрунтовані пропозиції до прем’єр-міністра України з цього приводу. Найближчим часом наші спеціалісти відправляться в ПАР, де вперше у світі працюють установки з виробництва бензину, дизельного пального з вугілля», - сказав він, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«До речі, в ПАР встановлювали обладнання для переробки вугілля саме тоді, коли у них було введено ембарго на нафту і газ, коли вони були «закритою країною». І вони добре себе відчувають, коли виробляють з вугілля дуже корисні речовини. Ми уже протягом трьох місяців ведемо переговори безпосередньо з послом ПАР, тому що це велика робота, яку не можна зробити за день або два», - наголосив Данилов.
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи