Луганська область планує виробляти дизельне пальне і бензин з вугілля за технологією фірми з ПАР. Про це повідомив голова обласної адміністрації Олексій Данилов.
«Ми зараз готуємо обгрунтовані пропозиції до прем’єр-міністра України з цього приводу. Найближчим часом наші спеціалісти відправляться в ПАР, де вперше у світі працюють установки з виробництва бензину, дизельного пального з вугілля», - сказав він, повідомляє «Інтерфакс-Україна».
«До речі, в ПАР встановлювали обладнання для переробки вугілля саме тоді, коли у них було введено ембарго на нафту і газ, коли вони були «закритою країною». І вони добре себе відчувають, коли виробляють з вугілля дуже корисні речовини. Ми уже протягом трьох місяців ведемо переговори безпосередньо з послом ПАР, тому що це велика робота, яку не можна зробити за день або два», - наголосив Данилов.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
На Луганщині вироблятимуть «африканське пальне»
Світ:
«До речі, в ПАР встановлювали обладнання для переробки вугілля саме тоді, коли у них було введено ембарго на нафту і газ, коли вони були «закритою країною». І вони добре себе відчувають, коли виробляють з вугілля дуже корисні речовини. Ми уже протягом трьох місяців ведемо переговори безпосередньо з послом ПАР, тому що це велика робота, яку не можна зробити за день або два», - наголосив Данилов.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)