Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Війна в Іраку коштує Америці більше за В'єтнам

Світ:

В оприлюдненому новому звіті зазначається, що військова кампанія в Іраку коштує Сполученим Штатам більше, ніж в"єтнамська війна.
Звіт, підготований двома антивоєнними організаціями, оцінює витрати на чинну операцію в Іраку в розмірі 5 мільярдів 600 мільйонів доларів щомісяця.

Війна у В"єтнамі, за теперішніми цінами, забирала 5 мільярдів 100 мільйонів доларів щомісяця.

В Іраку розгорнуто менше американських сил, ніж у розпал в"єтнамської кампанії, однак сьогодні вояки отримують більшу зарплатню і користуються дорожчею зброєю.

Автори звіту наголошують, що Іракська війна стане найдорожчою військовою кампанією для США за останні 60 років.

---------------------------------
В тему:

Що гірше – некомпетентність чи брехня?

Партизанська війна в Іраку: 10 тисяч поранених американців

Іраку загрожує розпад

Хроніка розпаду: Туреччина погрозила припинити співпрацю зі США щодо Іраку

Зовнішня релігійність + ринковий утилітаризм

Війна — це бізнес

Глухий кут міжнародної юриспруденції

Кофі Аннан: війна в Іраку є незаконною

Зброя масового обману

Війна проти Іраку: витоки зради

Війна без кінця

Єврейські еліти США штовхають цю країну до армагеддону

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи