Австралійській Університет Монаш і Львівський Національний Університет підписали Меморандум про Порозуміння. Акт підписання відбувся 1 вересня у Львові.
Віце-канцлер та Президент Університету Монаш (Monash University) професор Ричард Ларкінс (Richard Larkins) і ректор Львівського Національного Університету ім. Івана ранка професор Іван Вакарчук урочисто підписали Меморандум про порозуміння. На церемонії були присутні: колишній посол Україні в Австралії доктор Олександр Міщенко, голова Федерації Українських Організацій Австралії Стефан Романів, студентка Університету Монаш, що стажуватиметься у Львові Нікі Олійник, професор Марія Зибризька, яка буде першою учасницею програми обміну (за кілька днів вона їде на два місяці до Університету Монаш) та інші гості.
Професор Ларкінс і місіс Каролін Ларкінс спеціально приїхали в Україну, щоб взяти участь у відкриті навчального року і підписати меморандум.
На церемонії початку навчального року професор Ларкінс привітав студентів, розказав про важливість наукового обміну і висловив надію на зростання співпраці між двома університетами.
Доктор Міщенко, який разом з професором Марко Павлишиним (Університет Монаш) активно сприяв цьому меморандуму, сказав, що дуже радий знову відвідати свій університет.
Нікі Олійник – представниця третього покоління українців Австралії – висловила свою радість від можливості вчитися у Львівському Університеті, що допоможе їй серйозно покращити знання української мови і культури.
Як пояснив пан Романів, мовні програми – це лише старт. Університети збираються співпрацювати у широкому науковому та освітньому спектрі.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Monash University дружить з Україною
Світ:
Професор Ларкінс і місіс Каролін Ларкінс спеціально приїхали в Україну, щоб взяти участь у відкриті навчального року і підписати меморандум.
На церемонії початку навчального року професор Ларкінс привітав студентів, розказав про важливість наукового обміну і висловив надію на зростання співпраці між двома університетами.
Доктор Міщенко, який разом з професором Марко Павлишиним (Університет Монаш) активно сприяв цьому меморандуму, сказав, що дуже радий знову відвідати свій університет.
Нікі Олійник – представниця третього покоління українців Австралії – висловила свою радість від можливості вчитися у Львівському Університеті, що допоможе їй серйозно покращити знання української мови і культури.
Як пояснив пан Романів, мовні програми – це лише старт. Університети збираються співпрацювати у широкому науковому та освітньому спектрі.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)