15 вересня на сайті "Всеукраїнського єврейського конгресу" Рабіновіча з"явилося гнівне звернення лідерів єврейських общин України до світової громадськості. Виявляється, що:
„... більшість рабинів України навіть не розмовляють українською чи російською, приїхали з інших держав і працюють на одну організацію, яка претендує на монополію в єврейському житті”;
„... єврейські общини України... одержали групу людей, об’єднаних у одну організацію, побудовану за принципом бізнес-корпорації, яка діє за принципами політичної партії” (це, знову ж таки, як ви здогадалися, про більшість нинішніх українських рабинів);
„... ми не можемо забути той ентузіазм, з яким рабини... включилися в політичну кампанію на боці Віктора Януковича, в результаті якої поставили євреїв України на грань розколу, а вихідці з Україні в Ізраїлі в більшості своїй проголосували за Януковича, оскільки спиралися на недостовірну інформацію, яку поширювали ЗМІ, що належать вищезгаданій групі”;
Отже, в Україні існує дуже серйозна іноземна політична структура, яка намагається монополізувати всі жидівські общини і використати їх у брудній політичній боротьбі проти самих основ незалежності і суверенітету України. Ця структура була утворена зарубіжними центрами і до її складу входять люди, які не є громадянами України. За логікою, саме цим питанням, а не "фашиствуючими молодчиками", має зайнятися СБУ, якщо ця контора ще не повністю зайнята справою служіння Сіону.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Скандал у “благородній” родині
Світ:
05092003s.jpg
„... єврейські общини України... одержали групу людей, об’єднаних у одну організацію, побудовану за принципом бізнес-корпорації, яка діє за принципами політичної партії” (це, знову ж таки, як ви здогадалися, про більшість нинішніх українських рабинів);
„... ми не можемо забути той ентузіазм, з яким рабини... включилися в політичну кампанію на боці Віктора Януковича, в результаті якої поставили євреїв України на грань розколу, а вихідці з Україні в Ізраїлі в більшості своїй проголосували за Януковича, оскільки спиралися на недостовірну інформацію, яку поширювали ЗМІ, що належать вищезгаданій групі”;
Отже, в Україні існує дуже серйозна іноземна політична структура, яка намагається монополізувати всі жидівські общини і використати їх у брудній політичній боротьбі проти самих основ незалежності і суверенітету України. Ця структура була утворена зарубіжними центрами і до її складу входять люди, які не є громадянами України. За логікою, саме цим питанням, а не "фашиствуючими молодчиками", має зайнятися СБУ, якщо ця контора ще не повністю зайнята справою служіння Сіону.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)