Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

ЧФ РФ поставлять на облік

Світ:

Кабінет Міністрів доручив Міністерству оборони і Фонду державного майна провести інвентаризацію майна, що перебуває в користуванні Чорноморського флоту Росії в Криму до 30 квітня 2006 року. Про це сказано у розпорядженні Кабміну № 555 «Про управління державним майном, яке використовував Чорноморський флот колишнього СРСР» від 21 грудня.
Кабмін доручив Міноборони разом із зацікавленими центральними органами виконавчої влади і за участю місцевої влади створити комісію з проведення інвентаризації держмайна військового призначення, провести її до 30 квітня 2006 року і в місячний термін після її завершення подати Кабміну звіт про ефективність використання держмайна, переданого в сферу управління центральної влади.

Міноборони також має представити Кабміну перелік держмайна, яке може бути передане в сферу управління центральної і місцевої влади, в комунальну власність або відчужене.
Кабмін також доручив Міністерству закордонних справ, ФДМ, Міноборони і Державному комітету із земельних ресурсів за участю зацікавлених центральних і місцевих влад створити комісію з інвентаризації держмайна соціально-культурного і побутового призначення, а також майна, яке не включене в угоду України з Росією про базування Чорноморського флоту Росії, але фактично використовується російським флотом і провести її до 30 квітня 2006 року.

ФДМ в місячний термін після завершення інвентаризації має розробити за узгодженням з Міністерством економіки, Міністерством фінансів і Держкомземом і подати Кабміну пропозиції про подальше використання цього держмайна.

Кабмін доручив Держкомзему, Міноборони, ФДМ передбачити кошти для фінансування робіт, пов’язаних з проведенням інвентаризації держмайна, в межах коштів, виділених їм в держбюджеті на 2006 рік.

Кабмін уповноважив ФДМ укласти від імені Кабміну угоди оренди держмайна, соціально-побутової сфери, врахованої в угоді.

Нагадаємо, що Кабмін вирішив провести інвентаризацію держмайна, що знаходиться в користуванні Чорноморського флоту Росії в Севастополі, Феодосії і Гвардійському (Крим).

Кабмін встановив, що Міноборони відповідає за майно, використовуване для військового призначення, а ФДМ - за соціально-культурні і побутові об’єкти, які використовує Чорноморський флот Росії.

У грудні Президент Віктор Ющенко дав доручення Раді національної безпеки і оборони вивчити раціональність плати за перебування російського Чорноморського флоту в Україні.

Згідно з угодою між Росією і Україною від 28 травня 1997 року, ЧФ Росії базується в Севастополі в Криму. Українські новини

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи