Під час недільного матчу на Кубок Англії Сток Сіті – Бірмінгем Сіті сталася бійка між вболівальниками команд. Все почалося з того, що фанати Бірмінгему зламали грати, що розділяла їх сектор з прихильниками господарів.
Після гри бійка тривала за межами домашньої арени Сток Сіті Britannia Stadium. За інформацією місцевої поліції, у безпорядках з обох боків взяли участь кілька сотень осіб. Після втручання служб охорони порядку фанати обох клубів переключилися на поліцаїв. Про постраждалих серед них не повідомляється.
Поліції вдалося арештувати кількох осіб, і найближчим часом вони будуть допитані. Крім того, буде вивчений відеозапис, зроблений камерами стадіону. За матеріалом Lenta.ru
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Масове побоїще вболівальників. Сток Сіті vs Бірмінгем Сіті
Світ:
fans.jpg
Після гри бійка тривала за межами домашньої арени Сток Сіті Britannia Stadium. За інформацією місцевої поліції, у безпорядках з обох боків взяли участь кілька сотень осіб. Після втручання служб охорони порядку фанати обох клубів переключилися на поліцаїв. Про постраждалих серед них не повідомляється.
Поліції вдалося арештувати кількох осіб, і найближчим часом вони будуть допитані. Крім того, буде вивчений відеозапис, зроблений камерами стадіону. За матеріалом Lenta.ru
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)