Група священиків і віруючих в Німеччині почала компанію по захисту останнього в країні „нацистського” храму, інтер’єр якого був оформлений в 1930 році відповідно до ідеології Третього рейху.
Протестантська церква на честь Мартіна Лютера була зведена в 1929 році, ще до приходу нацистів до влади. Однак її освячення відбулося в 1933 році, і церква стала одним з монументів ідеї фашистської держави.
Так, на дерев’яній кафедрі в храмі поряд із зображенням Христа було встановлене зображення нацистського солдата. При цьому самому Христу надані риси типового арійця з мускулистим торсом та переможним поглядом.
Над входом звисає канделябр у формі залізного хреста, а стіни покриті порожніми плямами – на цих місцях раніше були свастики. Поруч із зображенням М.Лютера колись перебував дерев’яний бюст Гітлера.
Торік церква була закрита після того, як з її даху почала сипатися черепиця від ветхості. Настоятельниця храму Ізольда Боем разом з іншими священиками почала добиватися того, щоб держава взяла церкву під свою охорону як культурну пам’ятку і виділила б кошти на її реставрацію.
Проте, як повідомляє Інтерфакс з посиланням на лондонську The Times, німецькі мистецтвознавці ставляться більш ніж неоднозначно до етичних аспектів збереження останньої пам’ятки „нацистської іконографії”. NEWSru
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Останній храм
Світ:
06031302a.jpg
Так, на дерев’яній кафедрі в храмі поряд із зображенням Христа було встановлене зображення нацистського солдата. При цьому самому Христу надані риси типового арійця з мускулистим торсом та переможним поглядом.
Над входом звисає канделябр у формі залізного хреста, а стіни покриті порожніми плямами – на цих місцях раніше були свастики. Поруч із зображенням М.Лютера колись перебував дерев’яний бюст Гітлера.
Торік церква була закрита після того, як з її даху почала сипатися черепиця від ветхості. Настоятельниця храму Ізольда Боем разом з іншими священиками почала добиватися того, щоб держава взяла церкву під свою охорону як культурну пам’ятку і виділила б кошти на її реставрацію.
Проте, як повідомляє Інтерфакс з посиланням на лондонську The Times, німецькі мистецтвознавці ставляться більш ніж неоднозначно до етичних аспектів збереження останньої пам’ятки „нацистської іконографії”. NEWSru
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)