Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

245 кубічних метрів

Художник з Іспанії Сантьяго Сьєрра створив інсталяцію „245 кубічних метрів” в приміщенні колишньої синагоги в Пульхеймі неподалік Кольну, що являє собою макет газової камери.
Ззовні він розташував шість авто та підвів до споруди вихлопні труби з отруйними газами. На вході відвідувачі виставки отримують протигази та в супроводі пожежників проходять всередину, повідомляє Інтерфакс-Релігія.

Перед тим їх попереджають, що до будівлі подається угарний газ, після чого вони лишають розписку. За словами самого митця, його робота є протестом проти „тривіалізації голокосту”.

В той же час генсек Центральної єврейської ради Німеччини Стефан Крамер назвав експозицію „провокацією, ціну якої сплатили жертви голокосту”. „Це образливо не тільки для них, але і для всієї єврейської громади”, - підкреслив він.

Під час війни нацисти використовували синагогу в якості хліву, від 1991 року в ній розташований общинний центр.
Виставка буде відкрита щонеділі до 30 квітня. NEWSru

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи