1 квітня в мальовничому місці під Києвом, за сприяння УНТП, був організований концерт правої патріотичної музики. На сцені виступили львівські гурти «Білий Шквал», «Nachtigal» і гості з Москви – гурти «Атака», «TNF» і «Вандал». Концерт зібрав біля 200 молодих націонал-патріотів з Києва, областей України, а також гостей з Росії і Білорусі.
Першим заряджав публіку львівський гурт «Білий Шквал» так, що затишний клуб ледве витримав дикий слем слухачів. Далі виступили зі своїми хітами московські «Атака», «TNF» і «Вандал», після чого майже відмовив мікрофон. І коли львівський гурт «Nachtigal» завершував програму, весь зал співав разом з вокалістом, компенсуючи нестачу мікрофону. В проміжках між піснями публіка вибухала гаслами: «Слава Україні», «Україна - понад усе», «Смерть ворогам».
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Рок для патріотів
Світ:
06040501a.jpg
Подаємо кілька світлин з концерту.
Сейшн удався на славу. Дякуємо усім. Україна понад усе!
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)