Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Науковці досліджують походження трьох давніх пірамід у Боснії

У Сараєво зібралися науковці, щоб дослідити походження трьох давніх пірамід, які виявили на території Боснії торік у жовтні.

Тим часом місцеві мешканці вже готуються приймати туристів, і трудяться над сувенірною продукцією. Першу піраміду місцеві вчені знайшли торік, неподалік селища ВІсоко, що у центральній частині Боснії. Ще дві споруди виявили, отримавши знімки цієї місцини з космосу. Три пагорби науковці назвали пірамідами Сонця, Місяця та Дракона.
Амер Смайлбеговіч, геофізик:
- Завдяки супутниковим знімкам, ми виявили три осередки, дослідження яких показали наявність трьох антропогенних структур.

Боснійські вчені встановили, що піраміда Сонця орієнтована на чотири сторони світу, а споруджена була близько двох тисяч років тому.

Семір Османагіч, археолог:
- Висота Боснійської піраміди сонця - 220 метрів. Вона вища від єгипетських. Торік, коли ми її виявили, це було справді вражаюче, не лише тому, що це єдина у Європі піраміда, а ще й через її величезні розміри.

У Вісоко сформували групу фахівців щодо вивчення та догляду таємничих знахідок. Зараз до пірамід прокладають дороги та водогін, аби боснійські археологи могли розпочати тут розкопки.

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи