Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Абирвалг!

В Харкові знайдено мішок з мертвими кішками.

Мішок з мертвими кішками знайдено в одному з харківських парків. Хто так жорстоко обійшовся з тваринами, і з якої причини, невідомо. В обласному товаристві захисту тварин вважають, що цей випадок так і залишиться нерозкритим, незважаючи на Закон України про захист тварин від жорстокого звернення.

Олег Бондаренко, голова Харківського товариства захисту тварин розповів, що вже не вперше в Харкові фіксуються масові вбивства тварин – в основному це кішки і собаки. Найчастіше такі випадки бувають біля міських ринків, де торгують тваринами, передає «Новый Регион».

Бондаренко вважає, що винних у вбивстві тварин не знайдуть і цього разу. Українське законодавство передбачає за жорстоке поводження з тваринами всього лише невеликий штраф – близько 100 гривень. Причому ще жодного разу в Харкові не вдалося довести вину людини і стягнути цю суму.

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи