Старший тренер національної збірної України Олег Блохін звинувачує себе за поразку збірної України в першому матчі чемпіонату світу з командою Іспанії.
Про це він сказав прес-конференції в Лейпцигу, передають «Факти, ICTV».
«Усю провину я беру на себе. При чому мене не стільки розчарувала поразка з рахунком 4:0, скільки той брак волі, з яким грала команда України», - сказав Блохін.
Він відмовився обговорювати суддівство матчу, зазначивши, що «збірна Іспанії була сильніша і суддівство я не коментую».
За його словами, тренерський склад збірної України уважно продивиться весь відеоматеріал, присвячений цьому матчу, і зробить відповідні висновки. «Трагедії ми не робимо. Однак безвладної команди я на поле більше не потерплю. Така гра збірної України більше не повториться», - сказав Блохін.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Брак волі + толерантність = 0:4
Світ:
06061501a.jpg
«Усю провину я беру на себе. При чому мене не стільки розчарувала поразка з рахунком 4:0, скільки той брак волі, з яким грала команда України», - сказав Блохін.
Він відмовився обговорювати суддівство матчу, зазначивши, що «збірна Іспанії була сильніша і суддівство я не коментую».
За його словами, тренерський склад збірної України уважно продивиться весь відеоматеріал, присвячений цьому матчу, і зробить відповідні висновки. «Трагедії ми не робимо. Однак безвладної команди я на поле більше не потерплю. Така гра збірної України більше не повториться», - сказав Блохін.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)