Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

10 українських телеканалів починають мовити у цифровому форматі

10 українських телеканалів з 11-го травня цього року починають мовлення в цифрових пакетах «Воля Преміям ТВ» компанії ВОЛЯ. На території міста Києва у цифровому форматі почнуть мовити 5-й канал, ТРК Київ, «Новий канал», ТЕТ, ТРК «Україна», «1+1», СТБ, М1, ТОНІС, ICTV. Про це повідомляє прес-служба компанії «Воля».
Дублювання програм аналогового пакету в «цифру» відповідає раніше оголошеній стратегії розвитку «ВОЛІ», згідно з якою компанія буде поступово переходити на цифровий формат передачі сигналу.

На початку квітня цього року в цифровий формат вже були додані (продубльовані) вітчизняні канали – «Ентер-музика», «Ентер-фільм», «ОТВ».

Компанія планує протягом одного-двох місяців завершити процес дублювання програм, які йдуть в застарілому аналоговому форматі, в цифровій якості. Найближчим часом у цифровому пакеті буде представлений телеканал Інтер.

Цифровий стандарт забезпечує споживачу телекартинку такої ж якості, яку сформував мовник чи континент-провайдер у студії через цифрові технології. Крім високої якості, підписувачі отримують можливість прогляду програми передач цих каналів через послугу EPG (електронний програмний гід) – яка дозволяє виводити на екран телевізора тижневу програму передач каналу, з анонсом фільму чи передачі.

Компанія ВОЛЯ надає телекомунікаційні послуги: доступ до пакету програм кабельного телебачення та до ресурсів Інтернет.
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи