Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

11 грудня останній клубний концерт Пропалої Грамоти у 2008 році

11 грудня о 22.00 в арт-клубі 44 (вул. Хрещатик, 44б) подільський фундаментал ансамбль Пропала Грамота закриватиме клубний сезон 2008 року.
Присутні почують пісні з минулорічного дебютника «Цейво», нового альбому «Гонор», а також речі, які були створені цієї осені і не виносились на широкий загал. Серед таких соціальний хардкор «Депутат», фанк-фундаментал «Бадьорий опришок», що оповідає про боротьбу подільських опришків з турецькими окупантами в XVII ст., та пісня «Втеча». Остання композиція історія сімейства конячок: тата, мами і лошатка, які вирвались рано-вранці зі стайні на волю. «Втеча» буде записуватись за допомогою Ольги Чіркової, одного з найсамобутніших голосів України, вокалістки «Ті що падають вгору».
Чи приїде сама Ольга на столичну презентацію пісні на разі невідомо, ведуться перемовини.

Однак потужна підтримка колег по цеху все ж матиме місце. Разом з «Пропалою Грамотою» у «44» гратимуть: Ніна Гаренецька (ДахаБраха), тромбоніст Олександр Чаркін (Сонцекльош), співачка Яна Шпачинська (4е4е).

Останні дні зими 2008 року традиційно наповнені магією, тому на концерті крім анонсованих вище людей та подій можна чекати чого завгодно.



В тему:

Хибна думка, що козак то свинопас...

Шлях до Небесної України

Футболки гурту «Пропала грамота»

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи