Під сцену виносили домовини з тілами загиблих. Вийшли священники різних конфесій. Лунала лемківська пісня “Пливе кача по тисині...”. Під час пісні люди запалювали свої ліхтарики та включали світло на мобільниках, так що Майдан увесь загорявся маленькими вогниками. По живому коридору кожну домовину у супроводі багатьох друзів уносили під скандування “Ге-рой! Ге-рой!”. У Козацької барикади домовину супроводжував бій тулумбасу.
Саме важке було те, як багато разів лунала пісня. Її було чути далеко від Майдану, і кожне повторення означало ще одне прощання.
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
22 лютого в Києві прощалися з героями
Світ:
На Майдані Незалежності відбулась панахида за загиблими.
p2210516_0.jpg
Під сцену виносили домовини з тілами загиблих. Вийшли священники різних конфесій. Лунала лемківська пісня “Пливе кача по тисині...”. Під час пісні люди запалювали свої ліхтарики та включали світло на мобільниках, так що Майдан увесь загорявся маленькими вогниками. По живому коридору кожну домовину у супроводі багатьох друзів уносили під скандування “Ге-рой! Ге-рой!”. У Козацької барикади домовину супроводжував бій тулумбасу.
Саме важке було те, як багато разів лунала пісня. Її було чути далеко від Майдану, і кожне повторення означало ще одне прощання.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)