Такі дані Організації Об'єднаних Націй. Серед них більшість - діти та молоді жінки, яких спонукають займатися проституцією або жебрацтвом. Кожного року жертвами торгівлі людьми визнаються і кілька тисяч громадян України. Однак скільки всього українців потрапило в рабство - не можуть порахувати навіть у Міністерстві закордонних справ.
Цього року вирватися з пекла сексуального рабства змогли шістдесят п'ять українок, які поїхали на заробітки до Туреччини - розповідає український дипломат Богдан Сергійчук. Після місяців неволі їм таки вдалося вийти на зв'язок з українським посольством. Декому з жінок допомогли самі клієнти. Серед тих, хто врятувався - дівчина, яка, за порадою подруги, вагітною поїхала до Туреччини. Там вона планувала заробити грошей на пологи та утримання дитини.
Богдан Сергійчук, другий секретар департаменту Туреччини та Південного Кавказу МЗС: "Після прибуття в країну її одразу ж ... забрали в неї паспорт, жорстоко побили і на сьомому місяці вагітності вона мала по чотири-п'ять клієнтів."
Скільки таких рабів у Туреччині та інших країнах - у Міністерстві закордонних справ точно не знають. Проте припускають, що їх тисячі. У Міжнародній організації міграції розповідають, що лише за кілька останніх тижнів їм стало відомо про десятки таких історій. І не лише серед тих, хто виїздить закордон.
Джефрі Лабовіц, представник Міжнародної організації міграції: "Трьох дітей, яким було від трьох до п'яти років продали одній організації. Вона наживалася на тому, що вони жебракували. Вони не ходили до школи і таким чином заробляли."
У Федерації роботодавців переконані, що боротися з рабством необхідно насамперед створенням нормальних умов праці у самій Україні. Тож наразі, щоб застерегти українців від неволі, пропонують видавати трудовим мігрантам на кордоні перелік їхніх права та контакти посольств.
Володимир Грищенко, перший заступник Голови Федерації роботодавців України: "Приїжджаючи в країну, в яку він приїхав він повинен знати, що існують громади українські, громади які об'єднують і вирішують проблеми. А часто наша людина виїжджає не знає ні своїх прав, і не знає, що він там може з кимось спілкуватися."
Нині за межами України перебувє від 4-ьох до семи мільйонів заробітчан. Переважна більшість із них працює нелегально. Тому вони намагаються не контактувати з органами влади, у тому числі - і з українськими посольствами та консульствами.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
800 тисяч людей щороку потрапляють у рабство
Світ:
Богдан Сергійчук, другий секретар департаменту Туреччини та Південного Кавказу МЗС: "Після прибуття в країну її одразу ж ... забрали в неї паспорт, жорстоко побили і на сьомому місяці вагітності вона мала по чотири-п'ять клієнтів."
Скільки таких рабів у Туреччині та інших країнах - у Міністерстві закордонних справ точно не знають. Проте припускають, що їх тисячі. У Міжнародній організації міграції розповідають, що лише за кілька останніх тижнів їм стало відомо про десятки таких історій. І не лише серед тих, хто виїздить закордон.
Джефрі Лабовіц, представник Міжнародної організації міграції: "Трьох дітей, яким було від трьох до п'яти років продали одній організації. Вона наживалася на тому, що вони жебракували. Вони не ходили до школи і таким чином заробляли."
У Федерації роботодавців переконані, що боротися з рабством необхідно насамперед створенням нормальних умов праці у самій Україні. Тож наразі, щоб застерегти українців від неволі, пропонують видавати трудовим мігрантам на кордоні перелік їхніх права та контакти посольств.
Володимир Грищенко, перший заступник Голови Федерації роботодавців України: "Приїжджаючи в країну, в яку він приїхав він повинен знати, що існують громади українські, громади які об'єднують і вирішують проблеми. А часто наша людина виїжджає не знає ні своїх прав, і не знає, що він там може з кимось спілкуватися."
Нині за межами України перебувє від 4-ьох до семи мільйонів заробітчан. Переважна більшість із них працює нелегально. Тому вони намагаються не контактувати з органами влади, у тому числі - і з українськими посольствами та консульствами.
------------------------------
В тему:
Целофанова республіка
Внутрішня окупація - війна на знищення
Час змінювати Систему
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)