Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Активізація НЛО у Китаї

Половина жителів Китаю вірить в НЛО, а вивченням цього феномену займаються вчені та інженери, які мають наукові регалії. На думку китайських уфологів, інопланетяни мешкають серед землян, а в останній час вони усе більше почали виявляти інтерес до Китаю. Черговий випадок спостереження НЛО зафіксовано у місті Нанкін.

Як розповів пілот китайської авіакомпанії, він побачив блимаючий біло-блакитний об’єкт, що зависнув поряд з літаком при заході на посадку. Льотчик бачив у вікно, як предмет овальної форми деякий час безшумно супроводжував лайнер, потім виконав різкий віраж і миттєво зник у хмарах.

Ця історія могла б виявитися галюцинацією, однак про подібний інцидент з неопізнаним об’єктом в той же час повідомили диспетчерський службі пілоти двох інших китайських літаків. Один пролітав в 120 кілометрах на північ, інший – в 300 кілометрах на південь, пишуть Ізвєстія.

Випадків з дивовижними фігурами, що нагадують “фейді” (так кличуть НЛО у Китаї) останнім часом було зафіксовано чимало. Це було і оранжеве сяйво, понад яким висів предмет невиразних обрисів, що нагадував парашут, і об’єкт розміром з баскетбольний м’яч, котрий раптом розщепився на дві частини. Вони почали обертатися с величезною швидкістю і потім зникли. Одного разу спостерігали предмет, подібний на дзигу. Там, де він пролітав, виступала світла смуга, і на мить в будинках зникла електрика, хоча в роботі місцевої електростанції збоїв не було.

Про найзагадковіший епізод повідомила гонконгська газета South China Morning Post. Сто китайців неподалік військової бази у місті Чанчжоу спостерігали “гру в кішки-мишки” двохмісного винищувача-перехопника ВПС Китаю і гіпотетичного НЛО. Грибоподібний об’єкт з кружляючими яскравими вогнями внизу був зафіксований чотирма радарними станціями. Коли він перебував в 4000 метрах від перехопника, різко піднявся у гору. Наземні контрольні служби не дали дозволу командиру відкрити вогонь.

Як зауважують Ізвєстія, у Китаї існує рекордна кількість клубів ентузіастів НЛО. Серед них чимало аматорів, котрі прагнуть встановити зв’язок з позаземними цивілізаціями. Вони діють під опікою Національного товариства з вивчення НЛО, створеного 25 років тому. Товариство фінансується державою, а членами його можуть бути тільки справжні професіонали – вчені та інженери. Необхідною є вчена ступінь та публікації на тему НЛО. Третина членів товариства – комуністи зі стажем.

Один з провідних китайських експертів в галузі НЛО, 66-річний Сунь Шилі, колишній дипломат і перекладник Мао Цзедуна, розповів про свою першу зустріч з дивовижним об’єктом. Це сталося у 1971 році, в роки Культурної революції, коли він відбував перевиховання працею у горах провінції Цзянсі. Працюючи на рисовому полі, він побачив у небі дивний предмет, подумавши спочатку, що це радянський літак-шпигун (то був період конфронтації з СРСР), а потім вирішив, що це могла бути літаюча тарілка.

За оцінками експертів Товариства з вивчення НЛО, половина жителів Китаю вірить в цей феномен. Сунь Шилі пояснює стрибок активності інопланетян у Китаї (кожна п’ята із зафіксованих у світі літаючих тарілок останніми роками припадає на цю країну) тим, що КНР стала претендувати на провідні позиції у світі, і тому є цікавою для інопланетян. Перед тим вони цікавилися США. На переконання Сунь Шилі (цю думку поділяють багато ентузіастів НЛО в Китаї), деякі інопланетяни мешкають серед нас, прийнявши людську зовнішність. (NEWSru.com)
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи