Американці стають нижчими на зріст і сильно здають у фізичному розвитку, говорять дослідники зі США. У той же час, по іншу сторону океану - у Європі - ріст людей усе більше збільшується.
Наприклад, голландці, у середньому, вище американців приблизно на 5 сантиметрів.
На думку фахівців, ця різниця багато в чому викликана різницею у рівні життя. У країнах Західної Європи краще охорона здоров’я, медичні послуги доступні більшості громадян. Також у їжі європейців багато необхідних для росту білків.
У той же час у США 8 млн. безробітних, 40 млн. чоловік не мають медичної страховки, 35 млн. живуть за межею бідності. До того ж більшість громадян харчується фаст-фудом.
Також різницю у рості американців і європейців пояснюють імміграцією у США. Середній показник росту зменшують мексиканці та китайці, що приїхали у Штати.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Американці дрібнішають
Світ:
На думку фахівців, ця різниця багато в чому викликана різницею у рівні життя. У країнах Західної Європи краще охорона здоров’я, медичні послуги доступні більшості громадян. Також у їжі європейців багато необхідних для росту білків.
У той же час у США 8 млн. безробітних, 40 млн. чоловік не мають медичної страховки, 35 млн. живуть за межею бідності. До того ж більшість громадян харчується фаст-фудом.
Також різницю у рості американців і європейців пояснюють імміграцією у США. Середній показник росту зменшують мексиканці та китайці, що приїхали у Штати.
(за матеріалами Utro.ru)
----------------------------------------------------
В тему:
Проблеми ситої нації
Через “Макдональдси” уперше за 100 років діти проживуть менше батьків
Жирна смерть
Гамбургер і картопля фрі страшніші за героїн
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)