Прем’єр-міністр України Микола Азаров ризикує посадою. Причин, через які його можуть звільнити, звісно ж, більше, ніж достатньо. Азаров надто довго, за українськими мірками, керує урядом, успіхів – ніяких, соціально-економічна ситуація в країні – гірше не буває. Але не це, на нашу думку, може стати справжньою причиною, щоб показати Миколі Яновичу на двері.
Чи помітили ви, після яких спроб «реформувати» галузь в останні роки у нас звільняли чи не всіх міністрів охорони здоров’я? Так, кожен міністр перед тим, як злетіти з теплого крісла, виголошував непереборне бажання продавати ліки населенню виключно за рецептами лікарів. Вочевидь, це викликало обурення не тільки у населення, котре аж ніяк не налаштоване, як у старі радянські часи, цілими днями очікувати своєї черги до лікаря у поліклініці, щоб отримати папірець-рецепт. Адже абсолютна більшість хворих і без цього знає, які ліки потрібно вживати при тій чи іншій хворобі. Українці взагалі вимушені ставати професійними хворими, бо на медицину сподіватися важко.
Вочевидь, абсолютно незрозумілі прагнення урядовців прикрутити гайки в аптечно-фармацевтичному бізнесі, не подобається його власникам, котрі, як показує практика, виявляються сильнішими за будь-яких популістів-«реформаторів».
«Економічна правда» цитує Азарова: «85% ліків люди купують без призначення лікаря. Орієнтуючись на поради знайомих або рекламу. Тобто, країна охоплена самолікуванням. Але ж давно встановлено, що сприйняття лікарського засобу організмом доволі індивідуальне».
Крім того, Азаров вважає, що в результаті «наведення порядку» ліки в аптеках мали би подешевшати на 20%. Отож, не вдаючись особливо в подробиці, спробуємо підсумувати:
- Якщо таки буде запроваджено (повернуто) радянську систему продажу ліків за рецептами, ринковим стосункам в аптечно-фармацевтичній галузі, скоріш за все, прийде кінець. Тобто, доходи підприємств впадуть, велика кількість аптек просто закриється.
- Очевидно, в такій ситуації варто очікувати монополізації і перерозподілу ринку. Чи не «сім’я» отримає тут контрольний пакет?
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Азарова ось-ось знімуть з посади?
Світ:
azar_20120418.jpg
Вочевидь, абсолютно незрозумілі прагнення урядовців прикрутити гайки в аптечно-фармацевтичному бізнесі, не подобається його власникам, котрі, як показує практика, виявляються сильнішими за будь-яких популістів-«реформаторів».
«Економічна правда» цитує Азарова: «85% ліків люди купують без призначення лікаря. Орієнтуючись на поради знайомих або рекламу. Тобто, країна охоплена самолікуванням. Але ж давно встановлено, що сприйняття лікарського засобу організмом доволі індивідуальне».
Крім того, Азаров вважає, що в результаті «наведення порядку» ліки в аптеках мали би подешевшати на 20%. Отож, не вдаючись особливо в подробиці, спробуємо підсумувати:
- Якщо таки буде запроваджено (повернуто) радянську систему продажу ліків за рецептами, ринковим стосункам в аптечно-фармацевтичній галузі, скоріш за все, прийде кінець. Тобто, доходи підприємств впадуть, велика кількість аптек просто закриється.
- Очевидно, в такій ситуації варто очікувати монополізації і перерозподілу ринку. Чи не «сім’я» отримає тут контрольний пакет?
Читати повністю ТУТ
В тему:
Режим самовідновлення. Натисни кнопку!
Вигадані хвороби
Вітаміни провокують рак та інфаркти
СНІД - не вірус, а псевдонауковий тероризм (відео)
Щонайменше третина лабораторних аналізів помилкова
Щеплення як різновид підлого бізнесу на геноциді
Вакцинація від грипу - неефективна і безглузда
Ігор Каганець про добрі віруси, Живе Слово, кінець світу і досягнення невразливості (відео)
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)