Столичний психолог 43-річна Тетяна Корнієнко вважає, що накопичення речей і безлад у домі викликає в людей думку, що решта в житті так само невпорядковане. Через це знижується імунітет і починається депресія.
Провели експеримент із викиданням речей. На очах власників непотріб знищували. Їм замірювали діяльність мозку. Одразу активізувалася ділянка, яка відповідає за швидкість прийняття рішень і хороший настрій. Її включає також рух.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Безлад у квартирі провокує депресію. Очищаймося!
Світ:
11101902.jpg
В тему:
Британські вчені: Шедеври живопису покращують психічне здоров’я
Слова можуть зцілювати - дослідження вчених
Режим самовідновлення. Натисни кнопку!
Живе Слово і арійські молитви
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)