Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Білий понеділок замість Чорної п'ятниці

Минулого тижня відгриміла Чорна п'ятниця – популярний в усьому світі день знижок і розпродажів. А минулого понеділка прогресивна частина людства відзначала Білий понеділок, про який поки що мало хто знає. 

Білий понеділок (White Monday) з'явився лише два роки тому, у 2017-му в Швеції. Активісти започаткували його як противагу Чорній п'ятниці, яка зчиняє неймовірний бум в магазинах, пише 24 канал.

Ідея Білого понеділка полягає в тому, щоб люди задумалися над своїм споживацьким існуванням, коли, наприклад, купляється щось без причини, – тільки тому, що є знижка.

Активісти закликають у Білий понеділок відмовитися від покупок або купувати товари в секонд-хендах, мінятися речами чи віддавати їх іншим. Саме тому Білий понеділок ще називать Днем економіки.

А ще в цей день активісти радять дарувати рідним і друзям корисні нематеріальні подарунки – наприклад, туристичні путівки з активним відпочинком, курси іноземних мов чи абонементи в спортзал.

Гарний день – Білий понеділок, чи не так? Тож долучайтеся!

 

Наші інтереси: 

Переосмислення цінностей. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

У Білий понеділок ми замовили сину кімоно для дзюдо. У Чистий четвер вже приміряли. ))

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Коментарі

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

У Білий понеділок ми замовили сину кімоно для дзюдо. У Чистий четвер вже приміряли. ))

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)