Блогери взвинуватили побитого на стадіоні Динамо співробітника клубу Андрія Саламатова в українофобії. Свідченням цього є його записи на форумах в інтернеті, а також профілі в соціальних мережах.
Так, як пише відомий український блогер Дмитро Резніченко, Саламатов у вКонтакте входидь в групи "НКВД", " Наша родина СССР", і "Я чекист". Крім того, на форумі міста Васильків той почав гілку під назвою "Української нації ніколи не було, немає і не буде!", де активно відстоював свою позицію.
"Почнемо з того, що "українська нація" і "українська мова" - це штучні химери, створені для розчленування і знищення Російського народу [...] Отже всі "українці"- це Росіяни, або "колишні" Росіяни, а "Україна" Російська земля , окупована покидьками і зрадниками, які навмисно переплавляють Російських людей у виссаних з пальця "українців", а, по суті, роблять з них анти-росіян. Миритися з цим неможливо, це буде співучастю в злочині", - написав зокрема чоловік під ім’ям Андрій Саламатов.
У свою чергу в мережі Мой мир на Mail.ru в розділі "коротко про себе" зазначив: "Радянська людина - громадянин якоїсь України, сподіваюся ненадовго ...".
Нагадаємо, на 65-й хвилині матчу прем’єр-ліги чемпіонату України між Динамо і Карпатами на бігових доріжках столичного стадіону почалася бійка через те, що Саламатов особисто вирішив зірвати з гостьового сектора прапор ультрас львівської команди, на якому був зображений Роман Шухевич.
У відповідь його побили фанати як господарів, так і гостей. Ким саме в структурі Динамо працює Саламатов, в клубі не уточнюють. Сам потерпілий стверджує, що зазвичай займається відеозйомкою гостьового сектора. Однак під час поєдинку Динамо і Карпат, за словами Саламотова, він виконував обов’язки стюарда.
Після цього інциденту президент Біло-синіх Ігор Суркіс розкритикував поведінку вболівальників, і заявив, що розглядатиме питання про повернення на трибуни стадіону міліції.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Блогери звинуватили побитого на стадіоні Динамо в українофобії
Світ:
11081104.jpg
"Почнемо з того, що "українська нація" і "українська мова" - це штучні химери, створені для розчленування і знищення Російського народу [...] Отже всі "українці"- це Росіяни, або "колишні" Росіяни, а "Україна" Російська земля , окупована покидьками і зрадниками, які навмисно переплавляють Російських людей у виссаних з пальця "українців", а, по суті, роблять з них анти-росіян. Миритися з цим неможливо, це буде співучастю в злочині", - написав зокрема чоловік під ім’ям Андрій Саламатов.
У свою чергу в мережі Мой мир на Mail.ru в розділі "коротко про себе" зазначив: "Радянська людина - громадянин якоїсь України, сподіваюся ненадовго ...".
Нагадаємо, на 65-й хвилині матчу прем’єр-ліги чемпіонату України між Динамо і Карпатами на бігових доріжках столичного стадіону почалася бійка через те, що Саламатов особисто вирішив зірвати з гостьового сектора прапор ультрас львівської команди, на якому був зображений Роман Шухевич.
У відповідь його побили фанати як господарів, так і гостей. Ким саме в структурі Динамо працює Саламатов, в клубі не уточнюють. Сам потерпілий стверджує, що зазвичай займається відеозйомкою гостьового сектора. Однак під час поєдинку Динамо і Карпат, за словами Саламотова, він виконував обов’язки стюарда.
Після цього інциденту президент Біло-синіх Ігор Суркіс розкритикував поведінку вболівальників, і заявив, що розглядатиме питання про повернення на трибуни стадіону міліції.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)