Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Будівлю ООН затопило

Сильні дощі в Нью-Йорку спричинили часткове затоплення залу Генеральної Асамблеї ООН. Всі присутні покинули приміщення і продовжили роботу в іншому залі.
В ООН пояснили, що інцидент стався через неефективну роботу дренажної системи. Вода дійшла до підвалів, після чого виявився залитий і зал Генеральної Асамблеї, повідомляє «Newsru.com».

38-поверховий хмарочос, в якому розміщена штаб-квартира ООН, був збудований півстоліття назад в східній частині Манхеттена на березі ріки Іст-Рівер і потребує капітального ремонту.

В середині ХХ століття він вважався останнім словом архітектури, а сьогодні – архаїзмом, який не відповідає сучасним нормам безпеки та економічності. Також при спорудженні хмарочоса використовувалися матеріали з канцерогенного азбесту, в ньому немає автоматичних розбризкувачів-вогнегасників і відсутня належна теплоізоляція, через що в зимові місяці 25% опалювання витрачається даремно.

Уже декілька років ООН збирається закрити свою штаб-квартиру на капітальний ремонт, переселивши секретаріат в тимчасові приміщення. Серед варіантів тимчасового розміщення своєї штаб-квартири ООН розглядає круїзні судна, баржі і острови в бухті Нью-Йорка. Також підібрано ділянку неподалеку: на ній зараз розташований дитячий майданчик. Проте законодавчі збори штату Нью-Йорк недавно поставили на цьому плані хрест, заборонивши використовувати «рекреаційну територію» не за призначенням.

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи