Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Буйство фанатів Црвени Звезди

Світ:

У Белграді після матчу першого раунду Кубка УЄФА між командами «Црвена Звезда» - «Зеніт», що завершився перемогою російської команди з рахунком 2:1 почалася бійка.
На трибуні з уболівальниками «Црвени Звезди» почалося безладдя. Як повідомляють сербські ЗМІ, приблизно за 15 хвилин до кінця матчу, невдоволені програшем уболівальники «Црвени Звезди» почали скандувати непристойні гасла на адресу своєї команди і тренера, передає «REGNUM.RU».

Поліція спробувала вивести вболівальників зі стадіону. Проте таке відношення до себе вболівальникам не сподобалося. У результаті, між поліцейськими і вболівальниками спалахнула бійка, в результаті якої серйозно постраждало 14 людей, з них троє поліцейських.

Безладдя продовжилося вже поряд зі стадіоном. Після бійки близько одинадцяти людей, у тому числі і прихильники російського «Зеніту» (10 уболівальників і один поліцейський) були доставлені в лікарню з травмами, які не загрожують життю. ForUm

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи