Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Через 1,5-2 роки безпровідний доступ до Інтернету покриє Україну

Про це на прес-конференції 17 січня 2006 р. повідомив міністр транспорту і зв’язку України Віктор Бондар.
Він сказав: "Кілька місяців тому було запущено мережу WіMAX, що дозволить здійснити впровадження в Україні мобільних інтернет-технологій. Ще однією технологією, що буде активно використовуватися для розвитку безпровідного доступу в Інтернет, стане технологія WіFі, на базі якої "по всій Україні буде активно розвиватися WіFі-інтернет”.

За його словами, усе це "дасть можливість за півтора-два роки покрити повністю безпровідним доступом в Інтернет практично всю територію України, як мобільним зв’язком".

Бондар зазначив, що "сьогодні є дуже могутні інвестори, які готові вкласти у це гроші і розвивати цю технологію на території України".

За його інформацією, у міністерстві процес розвитку WіFі-інтернету вже обговорювався з "Укртелекомом", і цього року в Києві планується відкрити 30-35 точок безпровідного доступу до Інтернету.

Одночасно на території України "планується побудувати 50-70 точок у найбільш важкодоступних районах, де є попит, але не має можливості дотягти старі, тобто провідні технології", - сказав Бондар.

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи