Державна адміністрація залізничного транспорту «Укрзалізниця» виступає за підвищення тарифів на пасажирські перевезення в 2,3 рази з метою уникнення збитків (для виходу на нульову рентабельність).
Відповідно до повідомлення прес-служби «Укрзалізниці», зростання собівартості пасажирських перевезень виникло внаслідок збільшення цін на продукцію, що має стратегічне значення для залізничного транспорту, на металопродукцію, колеса для пасажирських вагонів, локомотивні бандажі, дизпаливо.
За даними прес-служби, торік збитки від перевезень «Укрзалізницею» пільговиків становили 135,9 млн. гривень.
Як повідомила прес-служба, у 2004 році було відкрито близько 220 квиткових кас, впроваджено 23 пари пасажирських потягів. За даними «Укрзалізниці», покриття витрат на перевезення пасажирів усередині держави за 2004 рік становили 43%, у приміських перевезеннях 18,8%. Як повідомив начальник Головного пасажирського управління «Укрзалізниці» Іван Карп’як, за 2004 рік збитки «Укрзалізниці» становили близько 700 млн. гривень у приміських перевезеннях. На пасажирських перевезеннях, за попередніми підрахунками, у 2004 збитки становили 1,7 млрд. гривень.
«Укрзалізниця» також заявляє про необхідність підвищення тарифів на залізничні перевезення.
Нагадаємо, що раніше Антимонопольний комітет рекомендував «Укрзалізниці» встановити єдиний порядок формування тарифів на додаткові послуги. Монополіст залізничних перевезень державна компанія «Укрзалізниця» об’єднує 6 залізниць. Гаряча лінія за матеріалами ProUa
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Чиновники пропонують стрибок цін на залізничні квитки
Світ:
05020405a.jpg
За даними прес-служби, торік збитки від перевезень «Укрзалізницею» пільговиків становили 135,9 млн. гривень.
Як повідомила прес-служба, у 2004 році було відкрито близько 220 квиткових кас, впроваджено 23 пари пасажирських потягів. За даними «Укрзалізниці», покриття витрат на перевезення пасажирів усередині держави за 2004 рік становили 43%, у приміських перевезеннях 18,8%. Як повідомив начальник Головного пасажирського управління «Укрзалізниці» Іван Карп’як, за 2004 рік збитки «Укрзалізниці» становили близько 700 млн. гривень у приміських перевезеннях. На пасажирських перевезеннях, за попередніми підрахунками, у 2004 збитки становили 1,7 млрд. гривень.
«Укрзалізниця» також заявляє про необхідність підвищення тарифів на залізничні перевезення.
Нагадаємо, що раніше Антимонопольний комітет рекомендував «Укрзалізниці» встановити єдиний порядок формування тарифів на додаткові послуги. Монополіст залізничних перевезень державна компанія «Укрзалізниця» об’єднує 6 залізниць. Гаряча лінія за матеріалами ProUa
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)