Зростання цін на нафту продовжиться у зв'язку з падінням курсу долара, заявили в ОПЕК. Про це повідомив голова Конференції країн-членів ОПЕК, міністр шахт і енергетики Алжіру Шакиб Хеліль в інтерв'ю незалежній газеті Альжері Ньюс.
”Ціни на нафту знов піднімуться в найближчу неділю,"- сказав він.
"Нам треба слідувати курсу долара, адже його зниження на 1% означає зростання ціни на нафту на 4 долари за баррель"- відзначив він.
”Будучи країною-виробником, ми вважаємо, що пропозицій зараз достатньо і що це рівновага пропозиції і попиту на користь всіх і не слід її порушувати, а нинішнє підвищення цін, з іншого боку, нікому не потрібно”, - підкреслив Хеліль.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Ціни на нафту зростають через послаблення долара
Світ:
08070606e.jpg
"Нам треба слідувати курсу долара, адже його зниження на 1% означає зростання ціни на нафту на 4 долари за баррель"- відзначив він.
”Будучи країною-виробником, ми вважаємо, що пропозицій зараз достатньо і що це рівновага пропозиції і попиту на користь всіх і не слід її порушувати, а нинішнє підвищення цін, з іншого боку, нікому не потрібно”, - підкреслив Хеліль.
В тему:
Захід Заходу
Невідома Америка: Пророцтво Бенджаміна Франкліна про майбутнє США
Кандидат на пост Президента Рон Пол вважає, що США рухаються до фашизму
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)