Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Демонстрація в Австрії

19:00–21:00 2004-11-25 Відень
На головному майдані столиці Австрії відбувся мітинг на підтримку демократії в Україні. Близько 500 учасників – серед них також австрійці, німці і британці скандували українською: Ющенко!!!!

До гучномовця підходили по черзі вихідці з Криму, Дніпропетровська, Донецька. Севастополя. Криворіжжя, українці з Боснії і звісно ж заходу України. Після кожної промови демонстранти вигукували: Україна— єдина! Нас не здолати!

Студент з Німеччини наголосив, що доля Європи вирішується нині саме в Києві.

Мітингуючі зібрали 2175 євро для наметового майданчика в Києві і передадуть ці гроші оргкомітету в Україну.

Був підписаний заклик до уряду Австрії не визнавати зфальсифікованих результатів виборів — 250 підписів.

Цей заклик буде передано президенту, бундесканцлеру і міністру закордонних справ Австрійської Республіки.
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи