Зображення користувача Світ Зелений.
Світ Зелений
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Denwer і Skype

Дуже часто я отримую запитання від своїх передплатників, що вони все роблять правильно, однак, у них все одно чомусь Denwer відмовляється розуміти нові хости (а також localhost ), або зовсім не відкриваючи хост, або відкриваючи білий екран. Якщо у Вас стоїть на комп'ютері Denwer і Skype , то вони будуть конфліковать, і цей конфлікт  викликатиме вище описані проблеми. Пов'язаний цей конфлікт з тим, що вони і Denwer , і Skype хочуть працювати через 80-й порт. Як цю помилку виправити, я зараз поясню.

 

Варіанти вирішення проблеми два:

  • Не користуватися одночасно Denwer і Skype .
  • Виправити порти за замовчуванням у Skype .

Перший варіант дуже простий, який вимагає наступного: коли включений Denwer , вимкніть Skype , а коли потрібенSkype , вимикайте Denwer . Але цей спосіб не дуже зручний, тому є друге рішення проблеми - зміна порту за замовчуванням у Skype .

Для цього зробіть наступні кроки в Skype :

  • У меню " Інструменти " виберіть пункт " Налаштування ".
  • Виберіть вкладку " Додатково ".
  • Далі виберіть " З'єднання ".
  • Приберіть галочку з пункту: "Використовувати порти 80 і 443 як входять альтернативних ".
  • Натисніть на кнопку " Зберегти ".

Все, тепер конфліта не буде, і Ви зможете одночасно створювати свої сайти, а також бути в мережі Skype .

Наші інтереси: 

Денвер, енделс -- локальні сервери, інструменти вебмайстра

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача ДЖин ДЖайнів.
0
Ще не підтримано

А ще можна перейти на Телеграм :)

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Коментарі

Зображення користувача ДЖин ДЖайнів.
0
Ще не підтримано

А ще можна перейти на Телеграм :)

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)