Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Донецьк відправляє на Київ цілий потяг

Світ:

З Донецька їдуть  500 прихильників президента і уряду. Це - студенти, робітники підприємств, шахтарі, пенсіонери.

Про це повідомив секретар Донецької міськради Сергій Богачов на своїй сторінці в Facebook. 

"Сьогодні в 15:20 з Донецька до Києва відправляється поїзд з охочими підтримати курс Президента України Віктора Федоровича Януковича", - зазначив він.

"Тільки з міста Донецьк таких на сьогоднішній день - 500 осіб. Це - студенти, робітники підприємств, шахтарі, пенсіонери. Серед них і мій молодший син Олексій з друзями", - написав секретар міськради.

Богачов додав, що з організаційних питань поїздки можна звертатися до керівника штабу Донецької міськорганізації Партії регіонів Олексію Грановського.

Наш коментар: чиновник, на жаль, не повідомив, за які кошти їдуть прихильники Януковича. У соціальних мережах повідомляють про різні суми - від 200 до 500 грн. за добу на особу.

 

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи