Недільний матч між двома кращими клубами Хорватії – Динамо і Хайдук – був зіпсований вболівальниками, котрі влаштували безчинства на трибунах.
Запеклі фанати кидали на поле ножі, каміння і пляшки, спровокували сутички з поліцаями, в результаті чого 5 стражів закону та 4 вболівальника отримали тілесні ушкодження. Для того, аби заспокоїти фанатів поліцаям навіть довелося застосувати постріли у повітря, повідомляють місцеві ЗМІ.
Власне гра, що мала товариський характер, була призупинена вже на 37 хвилині, коли футболісти Динамо за ініціативою свого керівництва полишили поле. Виконавчий директор команди Едін Мамич назвав те, що відбувається, “неприпустимим” і підкреслив, що “продовжувати гру не було можливості, коли на поле був кинутий великий ніж”.
За інформацією поліції, ще перед початком матчу за сутички на вулицях було заарештовано 25 чоловік. (Спорт експрес).
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Динамо – Хайдук: ножі, каміння і пляшки
Світ:
Власне гра, що мала товариський характер, була призупинена вже на 37 хвилині, коли футболісти Динамо за ініціативою свого керівництва полишили поле. Виконавчий директор команди Едін Мамич назвав те, що відбувається, “неприпустимим” і підкреслив, що “продовжувати гру не було можливості, коли на поле був кинутий великий ніж”.
За інформацією поліції, ще перед початком матчу за сутички на вулицях було заарештовано 25 чоловік. (Спорт експрес).
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)