Нове життя почав японець, який не пам’ятає свого імені і 40 років харчувався зміями, жабами й іншою їжею.
Йому десь за 50. Точніше свій вік чоловік назвати не може. Так як і імені. У вересні минулого року неподалік від Токіо його затримали за спробу крадіжки. «Дуже хотілося їсти. Я більше не міг цього терпіти», - сказав арештований журналісту газети «Іоміурі симбун».
Суд його засудив, але умовно. Він почав працювати. Влаштувався на фірму до доброї людини, з якою познайомився, коли жив у пампасах. Тобто у горах. Він поняття не мав про те, що 1964 року в Токіо пройшли Олімпійські ігри, а 1989-у помер імператор Хірохіто.
«Печерна людина»
Поліцейські сказали в інтерв’ю «Іоміурі», що його затримали при спробі взяти гроші з автомата з продажу безалкогольних напоїв у місті Цукуба за 50 кілометрів на півночі від столиці.
У ході слідства з’ясувалося, що ця людина походила з дуже бідної сім’ї, і в 14-річному віці втік із дому. З собою він прихопив улюбленого собаку Сіро - і поселився в штреку мідного рудника Асіо за 25 кілометрів від будинку.
Він їв все, що потрапляло до рук, - змій, жаб, слимаків, диких кроликів. А через два роки собака померла, і людина рушила далі в гори. За 40 років він втратив усі зуби, але ніколи серйозно не хворів, пише газета.
Зрештою, безіменний мандрівник осів на березі ріки. Спав він у хліві, побудованому місцевим рибалкою, який схилявся перед його умінням ловити рибу. Саме ця людина і надала йому потім роботу.
(ForUm з посиланням на BBC)
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Дитя природи
Світ:
Суд його засудив, але умовно. Він почав працювати. Влаштувався на фірму до доброї людини, з якою познайомився, коли жив у пампасах. Тобто у горах. Він поняття не мав про те, що 1964 року в Токіо пройшли Олімпійські ігри, а 1989-у помер імператор Хірохіто.
«Печерна людина»
Поліцейські сказали в інтерв’ю «Іоміурі», що його затримали при спробі взяти гроші з автомата з продажу безалкогольних напоїв у місті Цукуба за 50 кілометрів на півночі від столиці.
У ході слідства з’ясувалося, що ця людина походила з дуже бідної сім’ї, і в 14-річному віці втік із дому. З собою він прихопив улюбленого собаку Сіро - і поселився в штреку мідного рудника Асіо за 25 кілометрів від будинку.
Він їв все, що потрапляло до рук, - змій, жаб, слимаків, диких кроликів. А через два роки собака померла, і людина рушила далі в гори. За 40 років він втратив усі зуби, але ніколи серйозно не хворів, пише газета.
Зрештою, безіменний мандрівник осів на березі ріки. Спав він у хліві, побудованому місцевим рибалкою, який схилявся перед його умінням ловити рибу. Саме ця людина і надала йому потім роботу.
(ForUm з посиланням на BBC)
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)