Міністерство внутрішніх справ республіки ініціює ухвалення елітними депутатами закону, який би забороняв пропускати на футбольні матчі вболівальників, які, на думку некорумпованих чиновників МВС, порушували правопорядок раніше.
Про це сьогодні повідомив заступник міністра внутрішніх справ Олександр Савченко, передає кореспондент «proUA».
«Ми зокрема внесли до Верховної Ради законопроект про внесення змін до Адміністративного кодексу. Зміни стосуються наступного - щоб можна було обмежувати доступ на стадіон футбольних фанатів», - сказав Савченко.
Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів республіки ухвалив рішення, згідно якого з вересня українські футбольні клуби будуть вимушені платити міліції за охорону порядку під час матчів.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Еліта пішла війною на футбольних вболівальників
Світ:
08091921a.JPG
Про це сьогодні повідомив заступник міністра внутрішніх справ Олександр Савченко, передає кореспондент «proUA».
«Ми зокрема внесли до Верховної Ради законопроект про внесення змін до Адміністративного кодексу. Зміни стосуються наступного - щоб можна було обмежувати доступ на стадіон футбольних фанатів», - сказав Савченко.
Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів республіки ухвалив рішення, згідно якого з вересня українські футбольні клуби будуть вимушені платити міліції за охорону порядку під час матчів.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)