Співробітники столичного управління Служби безпеки України викрили діяльність фабрики з виробництва фальшивих грошей. В результаті спец операції було вилучено 100 тисяч 20-гривневих фальшивих купюр.
Як повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на прес-службу Київського УСБУ, типографія розташовувалася у будинку на вулиці нижній Вал на Подолі. Вдень, за інформацією УСБУ, у типографії легально друкували обкладинки для дипломів та курсових робіт а вночі працював офсетний станок, на якому друкувалися фальшиві гроші. Під час обшуку типографії співробітники СБУ вилучили прес-форми, монтажні плівки та фото-кліше, з яких друкувалися гроші. Наразі троє підозрюваних, яких було затримано під час спец операції, перебувають під вартою, організаторів виробництва розшукують. В СБУ поки що не знають, чи вдалося фальшивомонетникам реалізувати свою продукцію. За фактом виготовлення фальшивок порушено кримінальну справу. Як підкреслили в СБУ, вперше з 1920-х років у Києві викрито підпільну фабрику з виробництва фальшивих грошей.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Фальшивомонетники на Подолі
Світ:
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)