Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Фальшивомонетники на Подолі

Світ:

Співробітники столичного управління Служби безпеки України викрили діяльність фабрики з виробництва фальшивих грошей. В результаті спец операції було вилучено 100 тисяч 20-гривневих фальшивих купюр.
Як повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на прес-службу Київського УСБУ, типографія розташовувалася у будинку на вулиці нижній Вал на Подолі. Вдень, за інформацією УСБУ, у типографії легально друкували обкладинки для дипломів та курсових робіт а вночі працював офсетний станок, на якому друкувалися фальшиві гроші. Під час обшуку типографії співробітники СБУ вилучили прес-форми, монтажні плівки та фото-кліше, з яких друкувалися гроші. Наразі троє підозрюваних, яких було затримано під час спец операції, перебувають під вартою, організаторів виробництва розшукують. В СБУ поки що не знають, чи вдалося фальшивомонетникам реалізувати свою продукцію. За фактом виготовлення фальшивок порушено кримінальну справу. Як підкреслили в СБУ, вперше з 1920-х років у Києві викрито підпільну фабрику з виробництва фальшивих грошей.
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи