Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Фанати Динамо та Карпат побили охоронця стадіону через зірваний банер Шухевичу та Бандері

Охоронець стадіону "Динамо" був побитий фанатами під час матчу "Динамо" - "Карпати" у 5 турі Прем`єр-ліги. Про це повідомляє кореспондент "Чемпіона".
Після того як в секторі "Карпат" були розтягнуті банери із зображенням Степана Бандери та Романа Шухевича, охоронець стадіону "Динамо" прийняв самовільне рішення зірвати ці банери.

Після цього із сектору "Карпат" вискочили п`ятеро вболівальників львівського клубу, а на підмогу їм поспішили з три десятка фанів "Динамо".

В результаті охоронець стадіону "Динамо", який вирішив зірвати банери, був побитий цією юрбою і його відвезла до лікарня швидка "Бориса".

Фанати ж обох команд після цього влаштували перекличку:
Слава Україні - Героям Слава!
Бандера і Шухевич - Герої України!


В тему:

Блогери звинуватили побитого на стадіоні Динамо в українофобії

Слава Україні! Пасіонарний сплеск у Січеславі.

Нескорений генерал. Пам’яті Романа Шухевича

Юність Вождя (Пам’яті Степана Бандери)

Повернення Романа Шухевича

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи