Побачив коли їхав в маршрутці на стіні перекреслену червоним кольором абревіатуру sXe і поряд з нею тією ж червоною фарбою AFA: якщо ти за здоровий спосіб життя, то ти фашист.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Фашизація фашистських фашистів
Світ:
20090429031900.jpg
1. Якщо ти патріот, то це вей вей геноцид, фашизм і лохокост 6 млн жд.
2. Якщо ти вважаєш, що українець - це національність, а не громадянство, то це вей вей геноцид, фашизм і лохокост 6 млн жд.
3. Якщо ти не п"єш, не куриш і не вживаєш наркотиків, то це вей вей геноцид, фашизм і лохокост 6 млн жд.
Так ще скоро буде, що якщо в тебе айкью вище 100, то ти фашист.
Тож, якщо ви нормальна людина, то ви полюбому фашист і залишилось лише визнати це самому собі)
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)