Однак провиною тому стала не шалена енергетика ветеранів хард-року, а ускладнений рух на вулицях Осло.
Шанувальникам гурту довелося простояти в заторах до концерту, через що багато людей запізнилися на шоу. Однак після виступу австралійців ситуація ще більше ускладнилася. Розлючені неможливістю пересуватися вулицями міста норвежці нападали на поліцейських і трощили все на своєму шляху.
Місцева поліція звинувачує в заворушеннях погану організацію транспортної системи, а також те, що через концерт на вулицях з’явилися натовпи накачаних алкоголем любителів року. А так, звісно, норвежці білі й пухнасті, що доводить і той факт, що жоден із призвідників бійок не був заарештований.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Фени AC/DC влаштували погром в Осло
Світ:
09022102a.jpg
Шанувальникам гурту довелося простояти в заторах до концерту, через що багато людей запізнилися на шоу. Однак після виступу австралійців ситуація ще більше ускладнилася. Розлючені неможливістю пересуватися вулицями міста норвежці нападали на поліцейських і трощили все на своєму шляху.
Місцева поліція звинувачує в заворушеннях погану організацію транспортної системи, а також те, що через концерт на вулицях з’явилися натовпи накачаних алкоголем любителів року. А так, звісно, норвежці білі й пухнасті, що доводить і той факт, що жоден із призвідників бійок не був заарештований.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)