На форумі сайту “Майдан” один з дописувачів опублікував статтю із “Народного Оглядача” “«Підрахуї» на Бі-Бі-Сі”, чим викликав дискусію щодо коректності конкурсу “Книжка року Бі-Бі-Сі 2006”.
Отар Довженко, фіналіст конкурсу “Книжка року Бі-Бі-Сі 2006” (51 голос читачів), на форумі “Майдан” пише під ніком “Отар”: - Очевидно, пан автор (як і людина, що його цитує - не знаю, чи не одна й та сама це людина) не зовсім розуміє особливостей інтернет-голосування. Поки воно тривало, я грішним ділом кілька разів проголосував за Таню Малярчук (яка тепер, за збігом обставин, є серед моїх "конкурентків" у фіналі) - лише щоб пересвідчитись, що голосувати можна скільки завгодно, навіть з одного комп'ютера, коли міняються кукізи. Тобто "проголосував - очистив кукізи - проголосував знову", і так до неможливості.
Тобто пан Отар вважає, що в технічній службі Бі-Бі-Сі працюють некомпетентні люди, які не можуть протистояти багатократному голосуванню з одного комп’ютера, і таким чином технічна служба Бі-Бі-Сі не в змозі забезпечити чесне голосування – один голос з однієї адреси, як це чітко передбачено правилами конкурсу:
"Голосувати можна лише раз, і ми не будемо враховувати підозрілу активність на користь певної книжки із тієї самої ІР-адреси".
Цікаво було би почути коментар фахівців, які забезпечували голосування на сайті Бі-Бі-Сі: чи дійсно вони допустили багатократне голосування з тієї ж самої IP-адреси? І як вони протистояли тим, хто за технологією пана Отара багатократно голосував?
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Фіналіст конкурсу “Книжка року Бі-Бі-Сі 2006” Отар Довженко звинувачує технічну службу Бі-Бі-Сі в некомпетентності
Світ:
І описує технологію багаторазового голосування з одного комп’ютера
06120501s.jpg
На форумі сайту “Майдан” один з дописувачів опублікував статтю із “Народного Оглядача” “«Підрахуї» на Бі-Бі-Сі”, чим викликав дискусію щодо коректності конкурсу “Книжка року Бі-Бі-Сі 2006”.
Отар Довженко, фіналіст конкурсу “Книжка року Бі-Бі-Сі 2006” (51 голос читачів), на форумі “Майдан” пише під ніком “Отар”:
- Очевидно, пан автор (як і людина, що його цитує - не знаю, чи не одна й та сама це людина) не зовсім розуміє особливостей інтернет-голосування. Поки воно тривало, я грішним ділом кілька разів проголосував за Таню Малярчук (яка тепер, за збігом обставин, є серед моїх "конкурентків" у фіналі) - лише щоб пересвідчитись, що голосувати можна скільки завгодно, навіть з одного комп'ютера, коли міняються кукізи. Тобто "проголосував - очистив кукізи - проголосував знову", і так до неможливості.
Тобто пан Отар вважає, що в технічній службі Бі-Бі-Сі працюють некомпетентні люди, які не можуть протистояти багатократному голосуванню з одного комп’ютера, і таким чином технічна служба Бі-Бі-Сі не в змозі забезпечити чесне голосування – один голос з однієї адреси, як це чітко передбачено правилами конкурсу:
"Голосувати можна лише раз, і ми не будемо враховувати підозрілу активність на користь певної книжки із тієї самої ІР-адреси".
Цікаво було би почути коментар фахівців, які забезпечували голосування на сайті Бі-Бі-Сі: чи дійсно вони допустили багатократне голосування з тієї ж самої IP-адреси? І як вони протистояли тим, хто за технологією пана Отара багатократно голосував?
Отар Довженко. Довідка
----------------------------------
В тему:
Книга Андруховича вилучена зі списку фіналістів конкурсу «Книга року Бі-Бі-Сі 2006». Хто наступний?
Світлана Пиркало (Бі-Бі-Сі) стверджує, що фальсифікація півфіналу конкурсу була здійснена з ідеологічних причин
Помер ще один міф – про правдивість Бі-Бі-Сі
“Підрахуї” на Бі-Бі-Сі
Перукар для українського вовка, або навіщо Андрухович принижує Україну?
Інша література
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)