Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Французи оголосили бойкот кока-колі та віскі

Світ:

Шеф-кухарі французьких ресторанів Гамбургу в знак протесту проти війни в Іраці відмовилися від продуктів американського виробництва.
З меню ряду гамбурзьких ресторанів зникли кока-кола, скроні й інші напої, батьківщиною яких є Сполучені Штати, а також американський рис і кетчуп. Таким способом шеф-кухарі цих ресторанів, за національністю французи, вирішили продемонструвати своє негативне ставлення до розв'язаної американцями війни в Іраці.

Бойкотувати американські продукти, за словами організатора акції протесту Луїса Білона, погодилися шеф-кухарі більш десятка ресторанів. “Ми не оригінальні у своєму «продуктовому» бойкоті. Американці теж виражають протест із приводу того, що ми не підтримали їх у війні, не купуючи французький сир і вина”, - сказав пан Білон в інтерв'ю газеті Hamburger Morgenpost.

Як стверджує один з учасників акції Херв Куруредан, вони протестують не проти Америки як такої, а проти вирішення конфлікту військовим шляхом: "Це не частина антиамериканського руху, а скоріше невеликий наочний урок. Ми хочемо показати, що існують мирні шляхи вирішення іракської проблеми".
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи