Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Гран-Прі «Червоної рути» отримав столичний «Солома-гурт»

У Чернівцях 20 вересня грандіозним концертом на стадіоні «Буковина» завершився ювілейний фестиваль сучасної української пісні і музики «Червона рута-2009», у якому взяли участь переможці нинішнього та попередніх фестивалів «Червона рута». Фестивалю у цьому році виповнилося 20 років.
Гран-Прі «Червоної рути 2009» отримав «Солома-гурт» з Києва, який виступає у стилі фольклорної музики та виконує сценічні твори у старовинному стилі. Гурт існує лише півроку, музика - це хобі для його учасників.

Диплом переможця з рук голови суддівської ради Кирила Стеценка і Президента першого Національного каналу Василя Ілащука отримала солістка гурту, акторка кіно Соломія Мельник, яка вразила чернівчан та журі своїм самобутнім співом.

«Ми ще вранці репетирували у себе на кухні та потрапили на велику сцену, - сказала Соломія. – Перемога для нас – це сон. Ми просто хотіли вшанувати Івасюка, аж тут Гран-Прі!» – заявила вона в інтерв’ю журналістам.

Як заявив на ювілейному концерті голова журі «Червоної рути-2009» Кирило Стеценко, за 20 років існування фестивалю, який проводився 11 разів, це лише третє Гран-Прі, присуджене його учасникам, пише УНІАН.


В тему:

Історія української скрипкової музики в одному концерті

І на камерних концертах кричать: БРАВО!

Спільна медитація Тараса Компаниченка і Кирила Стеценка
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи