Під час матчу чемпіонату Грузії з футболу вболівальники влаштували безпорядки та побили суддю. Як повідомляє РІА Новини, під час додаткової гри між командами Віт Джорджіа та Болнісі Сіоні вболівальники Сіоні кілька разів вибігали на поле та влаштовували сутички з футболістами.
Одразу по закінченню матчу та перемоги Віт Джорджіа близько сотні фанатів клубу Сіоні знову вийшли на поле, побили суддю та кількох футболістів.
Прибулий на тбіліський стадіон міністр культури і спорту Георгій Габашвілі висловив своє обурення подібним інцидентом. “Ми повинні застосувати заходи по недопущенню запровадження у практику подібних інцидентів”, - сказав він.
Поліція затримала зачинщиків безпорядків та запроторила їх до тимчасового ізолятору МВС Грузії. (Газета.ру)
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Грузія: масові безпорядки під час матчу Віт Джорджіа – Болнісі Сіоні
Світ:
Прибулий на тбіліський стадіон міністр культури і спорту Георгій Габашвілі висловив своє обурення подібним інцидентом. “Ми повинні застосувати заходи по недопущенню запровадження у практику подібних інцидентів”, - сказав він.
Поліція затримала зачинщиків безпорядків та запроторила їх до тимчасового ізолятору МВС Грузії. (Газета.ру)
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)