Українська рок-група "Воплі Відоплясова" (ВВ) виступить на 12-му угорському фестивалі "Sziget", який проходитиме з 4 по 11 серпня цього року в Будапешті.
Про це вчора на прес-конференції в УНІАН повідомила прес-аташе посольства Угорщини в Україні Чілла КЕДЬЄШКЕШМЕ.
Як відзначив на прес-конференції лідер “ВВ” Олег СКРИПКА, "на сьогоднішній день – це найпопулярніший та найцікавіший фестиваль в Європі”. “Зараз в Європі є тенденція – культурні події просуваються все далі на Схід. Тепер черга за Україною", - додав він.
При цьому вокаліст підтримав слова пані Ч.КЕДЬЄШКЕШМЕ про те, що відвідини фестивалю стануть для багатьох "культурним шоком", катарсисом.
За словам лідера гурту, від “ВВ” відвідувачі фестивалю зможуть почути, зокрема, такі пісні, як “Кармен”, “День народження”, “Алілуя”, українські народні.
О.СКРИПКА поділився, що у минулому році вже був глядачем на фестивалі, який надзвичайно йому сподобався.
Як повідомлялось на прес-конференції, цього разу, окрім концертів світових відомих виконавців, таких, як “The Rasmus” (Фінляндія), “Bloodhound Gang” (США), на фестивалі будуть представлені менш відомі, а також місцеві гурти, різні шоу-програми, спектаклі та перфоманси. При цьому виступи будуть проходити на 12-ти сценах, поділених за музичними та іншими напрямками. Наприклад, головна – поп-рок сцена, фолк сцена, “важка” сцена, танцювальна та ін.
Глядачі зможуть купити тижневий абонемент на фестиваль та жити просто на місці у наметах, або ж купувати окремі квитки на один день.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Гурт "Воплі Відоплясова" представить Україну на угорському фестивалі "Sziget" у серпні
Світ:
04050106s.JPG
Як відзначив на прес-конференції лідер “ВВ” Олег СКРИПКА, "на сьогоднішній день – це найпопулярніший та найцікавіший фестиваль в Європі”. “Зараз в Європі є тенденція – культурні події просуваються все далі на Схід. Тепер черга за Україною", - додав він.
При цьому вокаліст підтримав слова пані Ч.КЕДЬЄШКЕШМЕ про те, що відвідини фестивалю стануть для багатьох "культурним шоком", катарсисом.
За словам лідера гурту, від “ВВ” відвідувачі фестивалю зможуть почути, зокрема, такі пісні, як “Кармен”, “День народження”, “Алілуя”, українські народні.
О.СКРИПКА поділився, що у минулому році вже був глядачем на фестивалі, який надзвичайно йому сподобався.
Як повідомлялось на прес-конференції, цього разу, окрім концертів світових відомих виконавців, таких, як “The Rasmus” (Фінляндія), “Bloodhound Gang” (США), на фестивалі будуть представлені менш відомі, а також місцеві гурти, різні шоу-програми, спектаклі та перфоманси. При цьому виступи будуть проходити на 12-ти сценах, поділених за музичними та іншими напрямками. Наприклад, головна – поп-рок сцена, фолк сцена, “важка” сцена, танцювальна та ін.
Глядачі зможуть купити тижневий абонемент на фестиваль та жити просто на місці у наметах, або ж купувати окремі квитки на один день.
“Сороміцькі Вечорниці”
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)