Як повідомив журналіст Олег Ляшко з посиланням на знайомого офіцера міліції, учора в Харкові усім керівникам підрозділів міліції було дано вказівку здати 800 грн., ящик горілки, кілька палок ковбаси та організувати 10 бандитів, які стоять на обліку в міліції, для відправлення їх на Київ.
Відправлення було заплановано сьогодні на 17.00, але на призначений час удалося зібрати лише 400 "кримінальних елементів". Очікується, що іще підвезуть до 1000.
Затримка виникла у зв’язку з тим, що багато офіцерів міліції відмовилися виконувати вказівку, посилаючись на незаконність дій своїх начальників або вимагаючи від них письмового наказу.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Харківська міліція збирає бандитів для відправлення в Київ
Світ:
04112411e.jpg
Затримка виникла у зв’язку з тим, що багато офіцерів міліції відмовилися виконувати вказівку, посилаючись на незаконність дій своїх начальників або вимагаючи від них письмового наказу.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)