Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

"Іntel" об’єднає ноутбуки і мобільні телефони

14 лютого 2006 року на міжнародній виставці 3GSM у Барселоні (Іспанія) представники компанії "Іntel" підписали угоду з асоціацією GSM про інтеграцію мобільної технології в нові комп’ютери.
Відповідно до досягнутої домовленості, найближчим часом низка виробників апаратного забезпечення для комп’ютерів випускатиме кард-рідери для сім-карток мобільних телефонів, а також апаратуру, яка буде повністю сумісна зі стільниковими мережами третього покоління, що дозволить досягти максимальної сумісності персональних комп’ютерів і мобільних телефонів.

"Іntel" і GSMA сподіваються, що досягнута угода допоможе виробникам комп’ютерів у найкоротший термін розпочати випуск ноутбуків, сумісних з мережами третього покоління, такими як 3G, HSDPA і EDGE. Представник GSMA заявив, що "підписання договору і визначення курсу розвитку є дуже важливим, адже це означає, що персональні комп’ютери стають мобільними. Нам здається, зміни будуть лише позитивними". Він також додав, що завдяки новій програмі з інтеграції мобільні оператори зможуть збільшити прибуток.

Це не перший випадок зацікавленості виробників комп’ютерів у створенні устаткування, сумісного з новітніми стільниковими мережами. Так, певний час тому компанія "Dell" анонсувала випуск модельної лінії ноутбуків із вбудованою підтримкою HSDPA.

Lenta.ru.

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи