"Долар повністю виключений з іранських нафтових трансакцій", - повідомив високопоставлений представник міністерства нафтової промисловості Ісламської республіки Ходжатолла Ганіміфард в ефірі державного телебачення.
Представник міністерства додав, що "Іран уклав угоди зі всіма споживачами іранської нафти щодо проведення трансакцій в інших валютах".
Раніше Іран закликав колег по ОПЕК оцінювати нафту за корзиною валют, проте такі учасники нафтового картелю, як Саудівська Аравія не підтримали ідеї Тегерана.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Іран наклав табу на американський долар
Світ:
08050202s.jpg
Представник міністерства додав, що "Іран уклав угоди зі всіма споживачами іранської нафти щодо проведення трансакцій в інших валютах".
Раніше Іран закликав колег по ОПЕК оцінювати нафту за корзиною валют, проте такі учасники нафтового картелю, як Саудівська Аравія не підтримали ідеї Тегерана.
В тему:
Нафта подорожчає вдвічі
"Зелений" аферист
США намагаються зупинити падіння долара
Долар - Bye Bye. Здрастя, Euro!
Сорос пророкує кінець пануванню долара
Країни-нафтовидобувачі відмовляються від долара
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)