Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

IV Всесвітній Форум українців закриватимуть популярні українські рок-гурти

В неділю, 20 серпня, в останній день роботи IV Всесвітнього Форуму українців на Співочому полі, що біля Києво-Печерської лаври, відбудеться урочиста церемонія закриття Форуму і великий концерт. Початок о 18:00.
В концерті братимуть участь: лірник Сашко; сучасні українські кобзарі – Едуард Драч та Тарас Компаніченко; співаки Марія Бурмака, Тарас Курчик, Віка Врадій, Тарас Чубай, а також гурти – «Брати Блюзу», «Рутенія», «Гайдамаки», «Вій», «Мандри», «Мертвий півень», «ВВ», «Кому Вниз», «Тартак».

Концерт вестимуть Степан Бандера, Кирило Стеценко і Сашко Положинський.

Як відомо, IV Всесвітній Форум українців, що 18 серпня починає свою роботу, буде присвячений 15-ій річниці Незалежності України. Урочисте відкриття Форуму за участі Президента України Віктора Ющенка і Прем’єр-міністра України Віктора Януковича почнеться о 10:00 в Національному палаці мистецтв «Україна».
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи