В неділю, 20 серпня, в останній день роботи IV Всесвітнього Форуму українців на Співочому полі, що біля Києво-Печерської лаври, відбудеться урочиста церемонія закриття Форуму і великий концерт. Початок о 18:00.
В концерті братимуть участь: лірник Сашко; сучасні українські кобзарі – Едуард Драч та Тарас Компаніченко; співаки Марія Бурмака, Тарас Курчик, Віка Врадій, Тарас Чубай, а також гурти – «Брати Блюзу», «Рутенія», «Гайдамаки», «Вій», «Мандри», «Мертвий півень», «ВВ», «Кому Вниз», «Тартак».
Концерт вестимуть Степан Бандера, Кирило Стеценко і Сашко Положинський.
Як відомо, IV Всесвітній Форум українців, що 18 серпня починає свою роботу, буде присвячений 15-ій річниці Незалежності України. Урочисте відкриття Форуму за участі Президента України Віктора Ющенка і Прем’єр-міністра України Віктора Януковича почнеться о 10:00 в Національному палаці мистецтв «Україна».
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
IV Всесвітній Форум українців закриватимуть популярні українські рок-гурти
Світ:
Концерт вестимуть Степан Бандера, Кирило Стеценко і Сашко Положинський.
Як відомо, IV Всесвітній Форум українців, що 18 серпня починає свою роботу, буде присвячений 15-ій річниці Незалежності України. Урочисте відкриття Форуму за участі Президента України Віктора Ющенка і Прем’єр-міністра України Віктора Януковича почнеться о 10:00 в Національному палаці мистецтв «Україна».
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)