Найбільшою небезпекою для всесвітньої мережі Інтернет найближчим часом стануть успішні вірусні атаки. Таку думку сьогодні на прес-конференції висловив керівник антивірусних досліджень ЗАТ «Лабораторія Касперського» Євген Касперський.
«Ці атаки призведуть не тільки до відмовлення Мережі, але і до поділу її на окремі робочі зони. Фактично, Інтернет у тому стані, в якому він знаходиться зараз, - у завершальній стадії свого розвитку», відзначив він. «Звичайно, глобальні мережі будуть існувати, оскільки ми не можемо жити без них, але вже в іншій якості. В якій - не знаю», - заявив засновник провідної російської фірми, що займається антивірусними розробками.
Причиною такого стану Мережі, на думку Касперського, стало те, що «Інтернет є структурою, в якій окремі особи можуть анонімно робити все, що завгодно». При цьому, «навіть якщо 99% користувачів Мережі будуть поводитися коректно, 1% хуліганів може порушити її функціонування», додав він. «Боюся, на певний час нам доведеться повертатися до традиційних способів одержання інформації, минаючи Інтернет», - вважає Євген Касперський. Про це повідомляють РТР-Вісті.
Світовий обсяг збитків від шкідливих програм у 2002 році склав, за даними провідних дослідницьких фірм, біля $14.5 млрд., повідомив на прес-конференції директор аналітичного центру «Лабораторії Касперського» Максим Поташов. «Це, напевно, занижені дані, оскільки компанії найчастіше приховують реальний масштаб збитків, тому цей показник сміливо можна множити на два», - додав він.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Касперський пророкує близький кінець Інтернету
Світ:
Причиною такого стану Мережі, на думку Касперського, стало те, що «Інтернет є структурою, в якій окремі особи можуть анонімно робити все, що завгодно». При цьому, «навіть якщо 99% користувачів Мережі будуть поводитися коректно, 1% хуліганів може порушити її функціонування», додав він. «Боюся, на певний час нам доведеться повертатися до традиційних способів одержання інформації, минаючи Інтернет», - вважає Євген Касперський. Про це повідомляють РТР-Вісті.
Світовий обсяг збитків від шкідливих програм у 2002 році склав, за даними провідних дослідницьких фірм, біля $14.5 млрд., повідомив на прес-конференції директор аналітичного центру «Лабораторії Касперського» Максим Поташов. «Це, напевно, занижені дані, оскільки компанії найчастіше приховують реальний масштаб збитків, тому цей показник сміливо можна множити на два», - додав він.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)