Про це заявив народний депутат від "Батьківщини", екс-голова Меджлісу кримсько-татарського народу Мустафа Джемілєв. В Севастополі командувач Чорноморським флотом зібрав усіх генералів і сказав: "Ми починаємо війну з Україною".
За інформацією депутата, вранці без жодного дозволу кордон України, намагаючись обійти пеленгатори, перетнули 4 вертольоти з Анапи. При цьому він підкреслив, що зараз Україна не може протистояти Росії, і українці стоять на порозі дуже драматичних подій.
Раніше Мустафа Джемілєв просив в.о. Президента, спікера українського парламенту Олександра Турчинова перекинути всю армію до Криму.
Наш коментар: складається враження, що "нова" влада в особі Турчинова і Авакова свідомо нічого не роблять і досі не робили для урегулюванні ситуації в Криму. На мою думку, Крим зробили заложником ситуації. Чому раптом сьогодні з'явився Янукович? Він щойно заявив, що закликає "нову" владу відмовитися від влади. В іншому випадку на півосторі почненться війна. Про це він прямо не сказав. Але все так виглядає: або я повертаюся президентствовати далі, або війна з Росією.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Росія не хоче війни, вона змушена здійснювати психологічний тиск для того, щоб Україна не приєдналася до Заходу. Як тільки Україна підтвердить свій нейтральний статус, так усе й заспокоїться.
Становище Турчинова, Яценюка, Тимошенко дуже хитке. Громадяни України, передусім активісти, їм не довіряють. Війна з Росією - це їх шанс утриматись при владі, нейтралізувавши таким чином політично активних громадян на Майдані. Саме тому на пост міністра був призначений мультимільйонер іноземного походження. Для того, щоб дати бандитові можливість успішно покинути межі України. А потім розвивати терористичну діяльність.
Росія не хоче війни, вона змушена здійснювати психологічний тиск для того, щоб Україна не приєдналася до Заходу. Як тільки Україна підтвердить свій нейтральний статус, так усе й заспокоїться.
Якщо Захід почне "витурювати" Росію з Криму, то ми ризикуємо стати полігоном для початку Третьої Світової, про необхідність якої для порятунку світової економіки олігархату говорилося ще у 2008 році.
Досі вважається аксіомою, що війна - єдиний ефективний стимулятор економіки.
Опубліковано Galego 1 Березень, 2014 - 18:12 посилання
0
Ще не підтримано
"Нові" можновладці мають дачі у Криму? Нардеп від ПР Мірошниченко дуже рветься у Крим "врегульвувати ситуацію". Напевно щось там має. Порошенко за свою дачу вже "врегульовує". Хто ще?
Коментарі
Становище Турчинова, Яценюка, Тимошенко дуже хитке. Громадяни України, передусім активісти, їм не довіряють. Війна з Росією - це їх шанс утриматись при владі, нейтралізувавши таким чином політично активних громадян на Майдані. Саме тому на пост міністра був призначений мультимільйонер іноземного походження. Для того, щоб дати бандитові можливість успішно покинути межі України. А потім розвивати терористичну діяльність.
Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)
Росія не хоче війни, вона змушена здійснювати психологічний тиск для того, щоб Україна не приєдналася до Заходу. Як тільки Україна підтвердить свій нейтральний статус, так усе й заспокоїться.
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
Війна - це один із засобів психологічного тиску.
Можна спробувати.
Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)
Та проте все це лишень лишній раз продемоснтрувало той фатк, що рашиштська армія не така вже і НЕбоєздатна https://www.ar25.org/article/rosiyska-armiya-neboyezdatna-i-boyatysya-yiyi-ne-varto.html
Воювати з Росією за Крим не треба! Росію витурить з Криму Захід.
Якщо Захід почне "витурювати" Росію з Криму, то ми ризикуємо стати полігоном для початку Третьої Світової, про необхідність якої для порятунку світової економіки олігархату говорилося ще у 2008 році.
Досі вважається аксіомою, що війна - єдиний ефективний стимулятор економіки.
Якщо Україна дожилася до того, що вона дозволяє вільно з"ясовувати долю своєї землі іншим націям то це означає, що з нею ніхто не рахується.
Вітаю вас з вашим гіпертрофічним оптимізмом!
Щойно раша ПІДТРИМАЛА ЗВЕРНЕННЯ ПУТІНА ПРО ВИКОРИСТАННЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ РФ У КРИМУ А янки офіційно заявили, що опечалені рішенням ради рашії і зі свого боку спробують застосувати економічні санкції проти раші..
Хай буде!)
"Нові" можновладці мають дачі у Криму? Нардеп від ПР Мірошниченко дуже рветься у Крим "врегульвувати ситуацію". Напевно щось там має. Порошенко за свою дачу вже "врегульовує". Хто ще?
Si vis pacem, para bellum