Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Кримські «регіонали» просять Путіна ввести війська в Україну

У Севастополі почали збір підписів під зверненням до Президента Російської Федерації Володимира Путіна з проханням ввести війська в Україну, щоб «врятувати країну від американських агресорів»

Про це йдеться у зверненні, опублікованому на порталі «Севастопольського віча», де ведеться збір підписів.

Ініціатором звернення до Путіна виступив депутат Севастопольської міськради від Партії регіонів Сергій Смольянінов.

Зокрема, у зверненні зазначається, що в результаті відмови українського народу і Президента Віктора Януковича від підписання «грабіжницької асоціації з Євросоюзом», західні спецслужби та їхні агенти роблять спроби повалити законну владу в Україні. Для цього, як наголошується в документі, організовані заворушення і проплачені мітинги у низці міст України.

«Просимо погодити з урядом України введення на територію країни збройних сил Російської федерації, для захисту від армії США та їхніх НАТОвських агресорів», - йдеться у зверненні.

На сьогодні на сайті Білого дому розміщено вже 11 петицій із закликом до США втрутитися у ситуацію в Україні. Більшість із них з’явилися в останні кілька днів.

Нагадаємо, 29 листопада петиція, яка закликає запровадити санкції проти Президента України Віктора Януковича за призупинення Києвом підготовки до підписання Угоди про асоціацію з ЄС, зібрала на сайті Білого дому більше 100 тисяч голосів і надійшла на розгляд американської адміністрації. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

Тому то я і вирішив сьогодні таки переопублікувати на свій блог ось цю статтю Зомбі-апокаліпсис у Києві... На разі на мою думку все наче співпадає по тому сценарію..

Коментарі

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

Тому то я і вирішив сьогодні таки переопублікувати на свій блог ось цю статтю Зомбі-апокаліпсис у Києві... На разі на мою думку все наче співпадає по тому сценарію..