За попередніми даними, сумарний прибуток українських банків за підсумками січня 2009 року становив 2,5 млрд. гривень, що майже в 2 рази більше, ніж у січні 2008 року (1,3 млрд. гривень). Про це йдеться в повідомленні, оприлюдненому на сайті Національного банку.
Так, за даними НБУ, доходи українських банків минулого місяця становили 12,5 млрд. грн., зокрема, відсоткові доходи – 10,5 млрд. грн. (або 84,4% від загальних доходів), комісійні доходи – 1,2 млрд. грн. (або 9,4%).
Витрати банків у січні становили 10 млрд. грн., зокрема, відсоткові витрати – 6,1 млрд. грн. (або 60,8% від загальних витрат), комісійні витрати – 0,1 млрд. грн. (або 1,4%).
При цьому Нацбанк відмовився від надання розгорнутої інформації про структуру доходів і витрат банків, як це практикувалося раніше.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Криза - це новий лохотрон: прибутки українських банків зросли вдвічі
Світ:
09021401e.jpg
Витрати банків у січні становили 10 млрд. грн., зокрема, відсоткові витрати – 6,1 млрд. грн. (або 60,8% від загальних витрат), комісійні витрати – 0,1 млрд. грн. (або 1,4%).
При цьому Нацбанк відмовився від надання розгорнутої інформації про структуру доходів і витрат банків, як це практикувалося раніше.
В тему:
Влада здала національну валюту на догоду МВФ
Третій Гетьманат і кредити МВФ. Тріллер
Паразити
Юрій Сидоренко: «Кризи немає»
Вони знов вигадали “кризу”, щоб вкотре почистити від грошей наші з вами кишені
Погані самаряни або в чому загроза сучасного неолібералізму
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)